Radio NABA sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu padomi jau 11 gadu izaicina muzikālo studējošo jaunatni, pierādīt un parādīt savas radošās un muzikālās spējas un pieteikties LU Jauno mūzikas grupu konkursā “Hadrons” 2016.

Konkursā tiek aicināta pieteikties ikviena jaunā muzikālā apvienība, kurā ir vismaz viens Latvijas Universitātē studējošais, kura vēl nav izdevusi albumus, kurai piemīt studentisks sacensību gars un vēlme veicināt savu muzikālo izaugsmi.

Lai pieteiktos konkursam jaunajām grupām ilīdz 25. aprīlim ir jāaizpilda pieteikšanās anketa un jānosūta audio ieraksti ar 3 orģināldziesmām. Pilnu informāciju, pieteikšanās anketu un konkursa nolikumu var atrast mājas lapā <link 22711>www.hadrons.lv</link>

Konkursa fināls norisināsies š.g. 18. maijā, mūzikas klubā “NABAKLAB”, kurā uz skatuves kāps 6 labākās, konkursā pieteikušās grupas. Šajā vakarā jaunās grupas vērtēs mūzikas nozares profesionāļi, Radio NABA un studentu pārstāvji, nosakot vienu grupu, kura iegūs galveno balvu - ieraksta laiku skaņu studijā, atbalstu Radio NABA ēterā kā arī iespēju uzstāties Starptautiskajā mūzikas un mākslas festivālā “Laba Daba”, mūzikas festivālā “Bildes” un LU Jauno studentu svētkos “Aristotelis”. Konkursa finālā būs iespējams dzirdēt arī iepriekšējā gada konkursa uzvarētājus “Chomsky Chess Club”.

Konkurss šogad notiek jau vienpadsmito gadu un kopumā tajā dalību pieteikušas vairāk nekā 250 grupas. Iepriekšējo gadu uzvarētājas – “Chomsky Chess Club”, , “Nē”, "DJ Krankenwagen", "Nepilngadīgā Anna", "Starmetis", "Das Sonntags Legion", "The Movies" (vēlāk "Tribes of the City"), "Ēnu kaleidoskops" - pēc tam izdevušas arī albumus kļuvušas pazīstamas ne tikai Latvijā.

Konkursu organizē Latvijas Radio 6 – LU Radio NABA sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu padomi. Konkursa norisi atbalsta skaņu ierakstu studija “SKAN”, “Lāčplēsis” un NABAKALB.

Papildu jautājumu gadījumā sazinieties, rakstot uz naba@radionaba.lv

Dalīties