Jānis Klimanovs „Latvijas 90 gadu jubilejas svinības" (no radio NABA fotoizstādes arhīva)

Noslēgumam tuvojas ikgadējais LR6-Latvijas Universitātes radio NABA fotokonkurss „15x15". Elektroniskos pieteikumus ar 1-2 fotogrāfijām par tēmu „Vilnis" var iesniegt līdz pirmdienai, 20. novembrim (ieskaitot).

Konkursa žūrijas izvēlēti darbi līdz nākamā gada pavasarim būs apskatāmi ceļojošajā fotoizstādē "15x15", kā arī piedalīsies skatītāju simpātiju balsojumā Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vienotajā ziņu portālā LSM.LV.

Radio NABA 15. dzimšanas dienas gadā ikviens foto entuziasts bez vecuma vai priekšzināšanu ierobežojuma aicināts parādīt savu radošo redzējumu par tēmu „Vilnis". Tēma, kas izvēlēta radio NABA fotokonkursam "15x15", aicina pievērsties visam pārmaiņās esošajam, jo vilnis – tā ir kustība. No elektromagnētiskajiem viļņiem, kurus uztver un raida radioaparāts, līdz filozofiskai atziņai, ka iet kā pa viļņiem. Konkursa dalībniekiem savos darbos ir iespēja parādīt oriģinālu tēmas interpretāciju, apspēlēt kādu sabiedrībā aktuālu un ar pārmaiņām saistītu pašu izvēlētu vizuālo vēstījumu vai vienkārši ļauties asociāciju plūsmai. Tēma ir plaša un neaizmirsīsim – iztēlei robežu nav! Kompetenta žūrija vērtēs pieteiktās fotogrāfijas pēc to mākslinieciskās un tehniskās kvalitātes, idejas un atbilstības konkursa tēmai.

Fotokonkursa „15x15" rezultāti tiks paziņoti 22. novembrī, kad arī sāksies balsojums portālā LSM.LV, lai noteiktu skatītāju simpātiju. Ceļojošā fotoizstāde „15x15" tiks atklāta 30. novembrī plkst. 18.00 Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē, kur būs apskatāma līdz pat šī gada beigām, savukārt pēc tam būs pieejama dažādās Rīgas kultūras telpās līdz nākamā gada pavasarim.

Trīs konkursa uzvarētāju darbi saņems radio NABA sadarbības partneru balvas. Fotokonkursa draugi: Latvijas Universitāte, izdevniecība NABA MUSIC/ MELO RECORDS, izdevniecība "Neputns", izdevniecība "Dienas Grāmata", "Baddog" un LSM.LV.

<link www.naba.lv/konkursi/fotokonkurss/naba15x15/nc/&gt;Fotokonkursa "15x15" pieteikuma anketa</link>

Dalīties