Raidījumā atskatīsimies uz 2020.g.labākajiem 20 EP (īsformāta albumiem līdz 30 min.) Tops sastādīts pēc subjektīvā skatījuma kā galveno kritēriju ņemot visa EP saturu kopumā nevis vienu dziesmu kā hitu.Skanēs dziesmas no 12 labākajiem EP (kopumā apskatīti 146 EP) , turklāt tās kuras nav bijušas raidījumos. 60 dziesmas no paplašināta TOP 30 var noklausīties Spotify izlasē open.spotify.com/playlist/3jE2nVYLuS2Uxf3k4ld1nQ

TOP 20 iekļautie EP.

20."Mishca" - "Square" (2019) open.spotify.com/album/3PBXlSWYjjgQ8GHEs6HMUq

19."Stay to Sleep" - "Ethereal" (2020) staytosleep.bandcamp.com/album/ethereal-ep-2020

18."Blood Witch" - "Habitual Fears" (2020) bloodwitchmusic.bandcamp.com/album/habitual-fears

17."Teen Idle" - "Insomniac Dreams" (2020) sundayrecords.bandcamp.com/album/insomniac-dreams

16."Bad Bloom" - "Candle" (2019) badbloom.bandcamp.com/album/candle

15."IV League" - "When You Loose Me" (2019) ivleaguemusic.bandcamp.com/album/when-you-lose-me

14."Moon In June" - "海鳴りUminari" (2020) mooninjune2.bandcamp.com/album/uminari

13."Tidepools" - "Never Better" (2019) tidepoolsband.bandcamp.com/album/never-better

12."Mo Dotti" - "Blurring" (2020) mo-dotti.bandcamp.com/album/blurring-ep

11."Pure Hex" - "Pure Hex" (2019) purehex.org/album/pure-hex

10."Nothing Really" - "Yuck" (2020) nothingreallyband.bandcamp.com/album/yuck

09."Why Bonnie" - "Voice Box" (2020) whybonnie.bandcamp.com/album/voice-box

08."Culenasm" - "In Your Fragrance" (2019) open.spotify.com/album/7rB3YWBkhZ7iUVBuAtRYkX

07."Guest Directors" - "Dream the Currents" (2019) guestdirectors.bandcamp.com/album/dream-the-currents-ep

06."She Bad" - "She Bad" (2019) open.spotify.com/album/26D8oJxvqJSsFiGzgARvYV

05."SWiiMS" - "Through Waves" (2020) open.spotify.com/album/47JEvHPJldsFaw37SqVCFt

04."Strangers In My House" - "Strangers In My House" (2020) strangersinmyhouse.bandcamp.com/album/strangers-in-my-house-3

03."King Hannah" - "Tell Me Your Mind and I'll Tell You Mine" (2020) kinghannah.bandcamp.com/album/tell-me-your-mind-and-ill-tell-you-mine

02."New Pagans" - "Glacial Erratic" (2020) newpagans.bandcamp.com/album/glacial-erratic

01."Thelma Ramon" - "Vultures" (2020) thelmaramon.bandcamp.com/album/vultures

Raidījumā spēlētās dziesmas

12."Mo Dotti"-"Glow In the Dark" www.facebook.com/modottiband

11."Pure Hex"-"Out of Body" www.facebook.com/purehexband

10."Nothing Really"-"Yuck" www.facebook.com/nothingreallyband

09."Why Bonnie"-"No Caves" www.facebook.com/whybonnie

08."Culenasm"-"Petal" www.facebook.com/culenasm

07."Guest Directors"-"Parachute On" www.facebook.com/guest.directors

06."She Bad"-"These Days" www.facebook.com/shebadband

05."SWiiMS"-"Counting an Hour" www.facebook.com/SWiiMS-105562604274650

04."Strangers In My House"-"Ray Of Sun" www.facebook.com/strangersinmyhouse

03."King Hannah"-"Meal Deal" www.facebook.com/kinghannahmusic

02."New Pagans"-"Admire" www.facebook.com/newpagansband

01."Thelma Ramon"-"Splinters" www.facebook.com/thelmaramonmusic

 

Dalīties