Raidījumā atskatīsimies uz 2020.gada labākajiem 25 LP (pilnformāta albums virs 30 min.) Tops sastādīts pēc subjektīvā skatījuma kā galveno kritēriju ņemot visa LP saturu kopumā nevis vienu dziesmu kā hitu. Skanēs dziesmas no 25.-14.vietas LP, turklāt tās, kuras nav bijušas raidījumos.

Paplašināto LP TOP 50 var noklausīties open.spotify.com/playlist/1lF5gcxOYDMtwA7lxwnoEF

TOP 25 iekļautie albumi

25."101A"-"Dance In a Dim..." (2019) open.spotify.com/album/2YHBSYQg2P2dHO9FOb03cF

24."April Blue エイプリルブルー"-"Blue Peter" (2019) open.spotify.com/album/0Wd3u8HFdUQdQ3xXVCVCp3

23."Shaam Larein"-"Sculpture" (2020) open.spotify.com/album/0yJllyWp6Vgt9NoU9gsoD5

22."Princess Thailand"-"And We Shine" (2020) princessthailand.bandcamp.com/album/and-we-shine

21."Ellis"-"Born Again" (2020) ellissongs.bandcamp.com/album/born-again

20."Mundy`s Bay"-"Lonesome Valley" (2020) mundysbay.bandcamp.com/album/lonesome-valley

19."Deadfile"-"The Oddity of Human Structures" (2019) deadfile.bandcamp.com/album/the-oddity-of-human-structures

18."Slow Pulp"-"Moveys" (2020) slowpulp.bandcamp.com/album/moveys

17."Uniforms"-"Fantasía Moral" (2020) uniformsband.bandcamp.com/album/fantas-a-moral-2

16."A.A.Williams"-"Forever Blue" (2020) aawilliams.bandcamp.com/album/forever-blue

15."Neuma"-"Neuma" (2020) neumamusic.bandcamp.com/album/neuma

14."Phosphene"-"Lotus Eaters" (2020) phosphenepdx.bandcamp.com/album/lotus-eaters

Raidījumā spēlētās dziesmas

1."101A"-"Winter Valley" www.101a.org www.facebook.com/101Aofficial

2."April Blue エイプリルブルー" -"エイプリルブルー" www.facebook.com/aprilblueband

3."Shaam Larein"-"Volcano" www.facebook.com/shaamlarein

4."Princess Thailand"-"Night After Day" www.facebook.com/princessthailandmusic

5."Ellis"-"Pringle Creek" www.facebook.com/ellissongsofficial

6."Mundy`s Bay"-"Wash Over Me" www.facebook.com/mundysbay

7."Deadfile"-"Jericho" www.facebook.com/deadfile

8."Slow Pulp"-"Track" www.facebook.com/slowpulpband

9."Uniforms"-"Selmas en Llamas" www.facebook.com/UniformsMusic

10."A.A.Williams"-"Wait" www.facebook.com/aawilliamsmusic

11."Neuma"-"End of the Street" www.facebook.com/Neumatheband

12."Phosphene"-"The Body" www.facebook.com/phospheneband

Dalīties