Skaņas mākslinieks un mūziķis Andris Indāns mājsēdes laikā radījis audiovizuālu darbu "Tapes on Trees". Tā ir videoformāta versija tāda paša nosaukuma skaņas instalācijai, kuru Indāns izveidoja savā lauku piemājas mežā Rubeņu ciemā, ietinot kokus 70. gadu datoru magnētiskajās lentās.

Vējainā laikā lentām plīvojot to vibrācijas rada savdabīgu mūziku, kura tembrāli iekļaujas un papildina meža skaņu atmosfēru. "Tapes on Trees" video skaņas celiņš papildināts ar rubeņu riesta dziesmām un skaņām no Latvijas sintezatoru ražotāja Erica Synths analogā sintezatora SYNTRX, kurš ir mūsdienu līdzinieks leģendārajam 70to britu sintezatoram Synthi AKS (izmantots Brian Eno, Pete Namlook, Pink Floyd un daudzos citos tā laika  eksperimentālās mūzikas ierakstos). Tā ir māksliniecistiska reference uz Indāna (1973) bērnības laika tehnoloģijām un to mijiedarbību ar dabas spēkiem.
Andris Indāns ar mūziku un skaņu eksperimentiem nodarbojas kopš 80. gadu beigām, viņa pazīstamākais elektroniskās mūzikas projekts ir Gas Of Latvia, kā arī Andris darbojies grupās First Latvians On Mars, Antarktīda, Kartāga uc. Indāns ir mūzikas autors vairākām teātra izrādēm, filmām, videomākslai, vienai modes skatei un dažādiem citiem formātiem, piemēram, papildinātās realitātes skaņdarbam, kurš kopš pērnās vasaras bez covid19 ierobežojumiem jebkurā laikā klausāms Jēkabpils teritorijā ar Android aplikāciju  "Jēkabpils 35+O" .

Līdz šim pēdējo Gas Of Latvia dziesmu albumu "Swan Lake" 2015.gadā izlaida izdevniecība Naba Music.

Dalīties