Latviešu indie mūzikas grupa “Stūrī Zēvele” iepazīstina ar pirmo singlu “Vakars laukos” no jaunā albuma “Labdien”, kas savu prezentācijas koncertu piedzīvos 10. maijā, Kaņepes Kultūras centrā.

Vakars laukos” ir viena no pirmajām sarakstītajām jaunā albuma dziesmām, kas organiski saplūda ar Klāva Elsberga dzejoli "starp vakaru laukos un tevi". Šī dziesma sevī ietver grupai tuvo - cilvēku attiecību tēmu, kā arī noskaņu un atmosfēru, ko var izjust atrodoties ārpus urbānās pilsētvides – laukos, stāsta viens no grupas pārstāvjiem Klāvs Lauls.

Grupas “Stūrī Zēvele” otrā studijas albuma “Labdien” prezentācijas koncerts notiks š.g. 10. maijā, Kaņepes Kultūras centrā. Albumu izdod mūzikas izdevniecība “NABA MUSIC / MELO RECORDS”, bet ieraksts tapis Valmierā – Ģirta Laumaņa vadībā. Albums maijā būs pieejams interneta vietnēs Bandcamp, Spotify un iTunes, kā arī mūzikas veikalos un NABAKLAB. Albuma noformējuma gleznu autore ir māksliniece Līga Ķempe.

Koncerta biļetes pieejamas interneta vietnē bezrindas.lv. Vietu skaits prezentācijas koncertā ir ierobežots.

Kuldīgā dibinātajā ansamblī “Stūrī Zēvele”, kam nosaukums dots pateicoties grupas drauga pārrakstīšanās kļūdai, apvienojušies draugi no bērnības, kurus cita starpā vieno arī mīlestība pret mūziku. Laika gaitā grupas sastāvs ir mainījies, bet vairākus gadus tajā stabili darbojas pieci dalībnieki: Kate, Klāvs, Justīne, Maija un Uldis. Liekot lietā gandrīz klasisku indīpopa sastāvu, bet bez stingriem žanriskiem šabloniem, jaunajā albumā mūziķi radījuši silti rotaļīgu un gaišu skaņu sajūtu ar latviešu dzejnieku (Kārļa Vērdiņa, Ingas Gailes, Klāva Elsberga) tekstiem.

10. maija vakarā uz vienas skatuves kopā ar “Stūrī Zēvele” varēs dzirdēt vēl vienu pašmāju alternatīvās mūzikas grupu “Bērnības milicija” - grupu no Rīgas, kas nu jau vairāk nekā 10 gadus ir neatņemama Latvijas alternatīvās mūzikas daļa, šobrīd gatavojas minialbuma izdošanai, un koncertus sniedz reti. Kaņepes kultūras centrā dzirdēsiet skaņdarbus no topošā albuma, kā arī jau zināmus gabalus, kam tā vien gribas dziedāt līdzi.

Mūzikas izdevniecība NABAMUSIC tika izveidota 2001. gadā kā viens no radio NABA projektiem.

Dalīties