11. martā radio NABA ēterā atgriežas elektroniskajai mūzikai un naktsdzīvei veltīts raidījums “Signāls”. Sezonas pirmā raidījuma tēma būs – nakts kopiena, informēja raidījuma veidotāji.

“Signāls” turpināšana ir īpaši nozīmīga laikā, kad pandēmija šķietami noslapējusi naktsdzīvi un tās dalībnieki – organizatori, mūziķi, mākslinieki, dejotāji un citi iesaistītie – ir neziņā par nākotnes scenārijiem. Signāls vēlas atdzīvināt un aktualizēt šim sektoram aktuālās tēmas un problēmjautājumus, lai meklētu risinājumus un dotu ieskatu nākotnē. Tas viss ar mērķi atgriezties jau sakārtotākā naktsdzīves vidē, kurā visiem iesaistītajiem ir skaidrs, ka arī naktsdzīve ir daļa no Latvijas kultūras,” par raidījuma trešo sezonu pastāstīja tās veidotājs un vadītājs Vadims Pitlans.

Pirmā raidījuma viesi būs Kaņepes Kultūras centra direktors Kaspars Kondratjuks, diskžokejs un producents Elviss Zants un kultūrvietas “Tu Jau Zini Kur” radošais direktors Uldis Trapencieris. Raidījumā tiks pārrunāta naktsdzīves kopienu nozīme un uzplaukums esošajos apstākļos, kā arī raidījumā gaitā tiks izziņots konkurss elektroniskās mūzikas producentiem.

Raidījumi notiks katru otro ceturtdienu, sākot ar 11. martu, un tos varēs vērot arī tiešraidē radio NABA un Kaņepes Kultūras centra “Facebook” lapās.

Dalīties