Ar mērķi motivēt un izgaismot neatkarīgās elektroniskās mūzikas producentus Latvijā, tehno mūzikas raidījums KINETIC sadarbībā ar Radio NABA un Latvijas elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāju Erica Synths organizē konkursu “Filtrs”. Noslēdzies konkursa pirmais posms – no iesniegtajiem 63 darbiem Latvijas žūrijas pārstāvji izvirzījuši 10 finālistus, kas tiek nodoti vērtēšanai klausītājiem un ārvalstu žūrijai.

Konkursa pirmā posma uzvarētāji ir Balsis No Patiltes, Toms Aunins, MAKEMAKE, gaķis, MDNS & Akordu vīrs, Ellis Raily, Cliche, astron, Kostya Saphirre  un Rasa Logos. Jāuzsver, ka Latvijas žūrija vērtēja iesniegtos darbus nezinot ne autorus, ne darba nosaukumus.

Iepazīties ar 10 labākajiem un nobalsot līdz var - https://ej.uz/lsm_filtrs. Balsot par savu favorītu būs iespējams līdz 2. martam plkst. 23.59.

Klausītāju balsojuma balva ir bungmašīna Erica Synths x Sonic Potions LXR-02. Paralēli noris starptautiskās žūrijas darbs, kurš rezultēsies ar uzvarētāja noskaidrošanu – galvenā balva bungmašīna Pērkons HD-01.

Līdz 2. februārim ikviens Latvijas elektroniskās mūzikas autors varēja konkursam pieteikt jaunus un iepriekš neizdotus skaņdarbus tehno vai tam tuvā  mūzikas žanrā. Konkursa žurijas sastāvā ir pašmāju un ārvalstu elektroniskās mūzikas eksperti: Elīza Aboltiņa (Erica Synths), DEEP-Z, NGC-5128, Ze Ivarzz, Pīters Kirns (Peter Kirn, Vācija), Nene H (Dānija/Vācija) un Nikolas Bugefs (Nicolas Bouaïeff, Vācija).

Konkursu organizē tehno mūzikas raidījums KINETIC kopā ar Radio NABA un Latvijas  elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāju Erica Synths. KINETIC ir tehno mūzikas raidījums, kas skan Radio NABA katru otro nedēļu piektdienās plkst. 22.00. Raidījumu vada DJ 2B.

Informācija - naba.lv/par/konkursi/filtrs

Dalīties