“Zig Zag” ir latviešu alternatīvā roka/pankroka grupa, viena no pirmajām latviešu grupām šajā mūzikas žanrā.

Grupa tika izveidota 1985. gadā, tobrīd tās nosaukums bija “Ārprāc”. Grupas solisti bija Juris Lasinskis un Gvido Linga, un tā uzstājās arodskolu un vidusskolu pasākumos.

Šobrīd grupā spēlē Juris Lasinskis – vokāls, solo ģitāra, Jānis Māriņš – basģitāra, sintezātors, balss, Uldis Timoško – bungas,balss.

2013. gada decembrī „Naba music” paspārnē dienasgaismu ieraudzīja „Zig Zag” dubultdisks, kurā apkopoti līdz šim nekad oficiāli neizdotie ieraksti – „Es neesmu nervozs, bet manas problēmas ir normālas” (1987) un „Zig Zag” (1988).

Grupas kontā albumi – “Visas Lietas” (1994) , “Citrons Zog” (1996) , “Gadu Laiki” (2012) , “Signe Melo” (2013) un “Ēzelītis Iā” (2016)

„Vēstules Sniegavīram Kosmosā” ir grupas jaunākais albums, to izdod „Naba Music” , 12 pavisam svaigas dziesmas, kas tapušas pēdējo gadu laikā.

Dziesmai „Kosmoss” tapis arī grupas veidots videoklips: https://www.youtube.com/watch?v=F1hB_ivs6sQ

Singli no albuma rotējuši radio „Naba” ēterā un latviešu mūzikas topā.

Albums jau pieejams lielākajās digitālajās mūzikas straumēšanas platformās un https://nabamusic.bandcamp.com/album/v-stules-sniegav-ram-kosmos

Savukārt albuma fizisko versiju jāmeklē Naba Music Bandcamp profilā, mūzikas ierakstu veikalu plauktos vai grupas koncertos.

Albuma atvēršana un autogrāfi 27. maijā, mākslas centrā „Noass” plkst. 20:00 vai mūzikas festivālā „Laba Daba” .

Dalīties

Saistītais saturs