Ierakstu izdevniecības Amber Muse paspārnē šodien iznāk relīze «Lost Memories», kuru duets Taran & Lomov ir ierakstījis ar Agat — mūziķi, mākslinieku un tetovējumu meistaru ar starptautisko pieredzi. Galveno skaņdarbu ir remiksējusi Ksenia Kamikaza.

«No 2020. gada mēs veltījām savas radošās pūles citam mūsu projektam Queer On Acid, tāpēc "Lost Memories" ir kļuvis par pirmo ierakstu  gandrīz divu gadu ilgā laika posmā! — stāsta dueta dalībnieki. — Bez tā, šī ir mūsu pirmā kolaborācija ar citu mūziķi. Pēdējos gados esam kļuvuši par labiem draugiem ar Agat. Reiz, uzkavējoties pēc kādas ballītes viņa mūzikas studijā, bija tapusi ideja par sadarbību, kas ir veiksmīgi vaināgojusies ar šo ierakstu».

Agat vārdu labi zina tetovējumu cienītāji ne tikai Rīgā — viņš ir atpazīstams kā viens no sava amata meistariem arī starptautiskajā līmenī. Viņa darbus var redzēt gan uz cilvēku ķermeņiem, gan arī gleznās. Viens no viņa abstrakti zīmētiem portretiem kļuva par «Lost Memories» vāka pamatu. Agatam piemīt talants ne tikai vizuālajā mākslā, bet arī mūzikas jomā. Viņa basģitāras partijas lieliski iederējās treku «Lost Memories» un «Raum» tehno skaņu rakstos, ko producējuši Taran & Lomov.

Ar izsaukuma zīmi relīzē izceļas remikss, ko ir ierakstījusi Latvijā un pēdējos gados arī starptautiski atzītā  techno propagandētāja Ksenia Kamikaza no apvienības Platz für Tanz. Ja treks «Lost Memories» skan visnotaļ abstrakti pateicoties perkusijām un sintezatoru tēmām, tad viņas versijā valda bezierunu deju grīdas noskaņa.
 
No 25. novembra «Lost Memories» ir pieejams tiešsaistes veikalos un straumēšanas platformās. Saite uz veikaliem un straumēšanas platformām: https://ampl.ink/taranlomovagat.

Duets Taran & Lomov vada Radio NABA raidījumu "Amber Muse", savukārt Ksenia Kamikaza jau ilgāku laiku Radio NABA veido iknedēļas programmu "Inteligent Beats".

 

Dalīties