Ar mērķi motivēt un izgaismot neatkarīgās elektroniskās mūzikas producentus Latvijā, tehno mūzikas raidījums KINETIC sadarbībā ar Radio NABA un Latvijas elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāju Erica Synths organizē konkursu “Filtrs”. Noslēdzies konkursa pirmais posms – no iesniegtajiem 47 darbiem Latvijas žūrijas pārstāvji izvirzījuši 10 finālistus, kas tiek nodoti vērtēšanai klausītājiem un ārvalstu žūrijai.

Konkursa pirmā posma uzvarētāji un to radītās kompozīcijām ir – Trauksme “Delusions”, Elis Be  “I'm happy person (Distorted reality Mix)”, JEAN DIKLAB “Vai jus ienaksiet?”, EIII “Lateral Undulation”, Cliché “Lost Trails”, mdns & akordu vīrs “stay”, Pauel “midas”, rabenau “Propaganda”, gaķis - Mastu priedes, TRASHY TRAX “♬”. Jāuzsver, ka Latvijas žūrija vērtēja iesniegtos darbus nezinot ne autorus, ne darba nosaukumus.

Iepazīties ar 10 labākajiem un nobalsot var - https://ej.uz/lsm_filtrs. Balsot par savu favorītu būs iespējams līdz 13. martam plkst. 23.59.

Klausītāju balsojuma balva ir bungmašīna Erica Synths Desktop Bassline DB-01. Paralēli noris starptautiskās žūrijas darbs, kurš rezultēsies ar uzvarētāja noskaidrošanu – galvenā balva Erica Synths bungu sintezators Bass Drum Pro.

Līdz 7. februārim ikviens Latvijas elektroniskās mūzikas autors varēja konkursam pieteikt jaunus un iepriekš neizdotus skaņdarbus tehno vai tam tuvā  mūzikas žanrā. Konkursa žūrijas sastāvā ir pašmāju un ārvalstu elektroniskās mūzikas eksperti: Elīza Aboltiņa (Erica Synths), DEEP-Z, NGC-5128, Ze Ivarzz, Guy McCreery, Trovarsi, Kris Vanderheiden un Joachim Garraud.

Konkursu organizē tehno mūzikas raidījums KINETIC kopā ar Radio NABA un Latvijas  elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāju Erica Synths. KINETIC ir tehno mūzikas raidījums, kas skan Radio NABA katru otro nedēļu piektdienās plkst. 22.00. Raidījumu vada DJ 2B.

Informācija - naba.lv/par/konkursi/filtrs

Dalīties