Piecus darba dienu vakarus no 3. līdz 7. jūlijam Latvijas Radio 6 - LU Radio NABA raidīs tiešraidē īpašu programmu no Sabiedrisko mediju Svētku studijas.

Visas nedēļas garumā Esplanādē darbosies sabiedrisko mediju Svētku studija, no kuras svētku garumā raidīs Latvijas Radio, Latvijas Televīzija un LSM.lv. Studija Esplanādē ne tikai ļaus mūsu klausītājiem pilnīgāk sajust svētku atmosfēru, bet arī būs vēl viena tikšanās vieta dalībniekiem un apmeklētājiem. Viens no šīs studijas satura veidotājiem būs arī Latvijas Radio 6 - LU Radio NABA, kas piecu darba dienu vakarus no plkst. 18.00 - 19.00 audiālu un arī vizuālu satikšanos ar radio ētera personībām, svētku veidotājiem un muzikāliem priekšnesumiem.

Pirmdienas 3. jūlija vakarā Svētku studiju ieskandinās raidījuma “Studentu pietura” veidotājas Elīna Krēmere un Santa Katrīna Meikališa kopā ar folkgrupu “Kokle”.

Turpmākajos divos vakaros - 4. un 5. jūlijā stafeti pārņems NABARĪTS / Smagais rīts ar Effektu kamersastāvs Vektors un Rektors, otrdienas vakarā kopā ar jauno dziesminieci Keitiju Bārbali, bet trešdienas vakarā ar mūziķi un mākslinieku Imantu Daksi.

Ceturtdienas, 6. jūlija vakarā sarunu cikla “Dziesmu svētku tīklos” veidotājs, sociologs Jānis Daugavietis kopā ar scenogrāfu Reini Suhanovu un perkusiju mākslinieku Nilu Īli un grupu Kanisaifa.

Bet  piektdien, 7. jūlijā nedēļu noslēgs raidījuma “Portolāns” veidotāji Rūdolfs R. Vītoliņš un Mikus Solovejs kopā ar vēsturnieku Mārtiņu Mintauru, bet ar muzikālu priekšnesumu uzstāsies Gatis Ziema, Kaspars Groševs un Andrejs Jastrebinskis ar projektu “Buer & Andromalius”.

Radio NABA svētku studijas norisēm sekot līdzi būs iespējams Radio NABA FM 95,8 programmā, interneta tiešraidē un sociālo mediju kontos - Facebook un Instagram.

Tāpat tiešraidē no Svētku studijas Esplanādē vairāku dienu garumā skanēs gan Latvijas Radio 5 – Pieci.lv Rīta radio, gan dažādi LR1, LR2, LR3 un LR4 raidījumi. Gandrīz visu Svētku studijā notiekošo, kā arī Latvijas Radio raidītos svētku koncertus būs iespējams klausīties vienuviet – interneta radio kanālā “Svētku studija”, kas būs pieejams Latvijas Radio mobilajā lietotnē un internetā.

Dziesmu un deju svētku norises būs klausāmas un skatāmas LR un LTV. Savukārt sabiedrisko mediju portālā LSM.lv saplūdīs viss saturs par Dziesmu un deju svētkiem: https://www.lsm.lv/kultura/dziesmu-un-deju-svetki-2023/. LSM.lv varēs atrast gan aktuālās ziņas par svētkiem un to dalībniekiem, gan kalendāru un tiešraides no pasākumiem.

Dalīties