Jāņa Indāna foto

Šonedēļ klausītājiem tiek nodots elektroniskā mūzikas projekta “Gas of Latvia” jaunākā kompozīcija – buramdziesma “Plūst” kā priekšvēstnesis no gada nogalē gaidāmā albuma “Saules sirds”, kas tiek izdots NABA MUSIC / Melo Records paspārnē.

Buramdziesma "Plūst", ar Andra Indāna mūziku un dzejnieces Ievas Vieses vārdiem, iedziedājusi komponiste Anna Fišere, bet čellu iespēlējusi Undīne Balode. Šis ir pirmais singls no gada nogalē gaidāmā albuma "Saules sirds", kuru skaņuplatē publicēs izdevniecība NABA MUSIC / Melo Records ar Miķeļa Fišera un Kirila Kirasirova radīto vāka dizainu. Minētajam mūziķu sastāvam šis būs jau otrais “Gas of Latvia” dziesmu albums pēc 2015. gadā publicētā "Swan Lake", kas ieguva Zelta mikrofona balvu elektroniskās mūzikas kategorijā.

Ar nosaukumu “Gas of Latvia” skaņas mākslinieks un komponists Andris Indāns kopš 1997. gada viens vai dažādos sastāvos ierakstījis piecpadsmit eksperimentālās elektroniskās mūzikas albumus, kuri vienkopus pieejami vietnē gasoflatvia.bandcamp.com

Mūzikas izdevniecība NABA MUSIC tika izveidota 2001.gadā Rīgā kā viens no Radio NABA projektiem.

Dalīties