Manic Sheep (TW)

Raidījumā ar astoņām grupām apskatīsim jaunumus no Dienvidaustrumāzijas. Vairākas jaunās grupas no Indonēzijas, jaunie albumi no pazīstamā Singapūras kvinteta "Subsonic Eye" un Taivānas kvarteta "Manic Sheep", pirmoreiz divas grupas no Ķīnas, otrais LP no Filipīnu "dreampop" kvarteta "UJU" un debijas LP no Honkongas trio "So It Goes".

Ievadā pirmoreiz divas Ķīnas grupas :

debijas EP "Her" (2022) open.spotify.com/album/0UbnXj1e9acDndfosyDvMe no jaunā Guandžo (CN) "dreampop" kvarteta "Lottie`s Pocket"

un otrais LP "花园" (2022) open.spotify.com/album/4sjqGXWWgxEInluiyQfcn7 no Čengdu `sieviešu` kvarteta "The Hormones 荷尔蒙小姐". Nenoteikta žanra t.s. "no wave" albums ķīniešu valodā.

No Honkongas otro reizi "dreampop" trio "So It Goes" . Grupa gana ilgi gājusi līdz debijas LP "So It Goes" (2023) open.spotify.com/album/2fYGWq6ib93H9oKF9y78WF , jo debijas EP tika izdots un apskatīts 2017.g.

No Taivānas gana iecienītas raidījumā (ceturto reizi) un pamanītais pasaulē "dreampop" žanrā , kvartets "Manic Sheep" ar jaunu EP "Moning Fragment" (2023) open.spotify.com/album/5kojgQgmj165AIeqoJb1ow kas seko iepriekš apskatītajam dubultsinglam (2019) . Grupa ir gana pieredzes bagāta , izdevusi debijas LP "Manic Sheep" (2012) un otro LP "Brooklyn" (2016) , kuri ir apskatīti raidījumā .Grupas līdere ir vokāliste/ģitāriste/dziesmu/tekstu autore Chirs Lo 羅玉婷.

Tāpat līdzīgi no Singapūras ar jau ceturto LP "All Around You" (2023) open.spotify.com/album/0V1dIAje2IVpyBQp6byOwi būs labi zināmais kvintets "Subsonic Eye". Jaunajā LP grupa pagriezusies vairāk no "dreampopa" uz "emo" , oktobrī grupa atrodas ASV tūrē ar 12 koncertiem , un ir pazīstamā "Topshelf Rec." paspārnē. Agrāk apskatīti visi grupas LP.

No Filipīnām otro reizi būs "dreampop" duets (koncertos kvartets) "UJU" ( tulkojumā no korejiešu val. "Kosmoss") , kura līdere ir korejiete Leeju Jung , kas pēc debijas LP "Dreams of Better Days" (2021) ir klāt ar otro LP "The Sun Is In Our Eyes" (2023) open.spotify.com/album/62KE5bmBpoqYtkLQYMkFJh

Noslēgumā pirmoreiz divas grupas no Indonēzijas : 2021.g.sākumā veidotas Pontianakas "dreamgaze" kvintets "Lavndear" ar debijas EP "Fosfena" (2023) open.spotify.com/album/3f4ehIc0O2nEDmi3PUnSGh Ļoti labs jaunās grupas pieteikums , kas darbojas dzimtajā valodā

un kurai debijas koncerts bija 2022.g.decembrī. Un raidījumā bijušās grupas "Elenin" vokālistes jaunais kvintets "Zorrrya" ar debijas EP "Mahayuga" (2023) open.spotify.com/album/5TnbHG6NEbroLtwthnKMfF Grupas singls ir DKFM apritē.

Dziesmu saraksts 

1."Lottie`s Pocket" - "Tale"

2."The Hormones 荷尔蒙小姐" - "旅行者"

3."So It Goes" - "Stardust"

4."So It Goes" - "Bugs In Amber"

5."Manic Sheep" - "Moning Fragment"

6."Subsonic Eye" - "Bug In Spring"

7."Subsonic Eye" - "Machine"

8."UJU" - "Anywhere , Everywhere"

9."UJU" - "Vulnerable"

10."Lavndear" - "Buram"

11."Zorrrya" - "Hillbilly the Untold Story"

Audio/video

"Lottie`s Pocket" - "Tale" www.youtube.com/watch

"The Hormones 荷尔蒙小姐" - "旅行者" www.youtube.com/watch

"So It Goes" - "Stardust" www.youtube.com/watch

"So It Goes" - "Bugs In Amber" www.youtube.com/watch

"Manic Sheep" - "Moning Fragment" www.youtube.com/watch

"Subsonic Eye" - "Bug In Spring" (live) www.youtube.com/watch

"Subsonic Eye" - "Machine" www.youtube.com/watch

"UJU" - "Anywhere , Everywhere" www.youtube.com/watch

"UJU" - "Vulnerable" www.youtube.com/watch

"Lavndear" - "Buram" www.youtube.com/watch

"Zorrrya" - "Hillbilly the Untold Story" www.youtube.com/watch

Dalīties