GAS OF LATVIA "Saules sirds" (LP, NABA Music/ Melo Records, 2023)

“Gas Of Latvia” albums "Saules Sirds" ar mākslinieku Miķeļa Fišera un Kirila Kirasirova veidoto vāku. "Saules Sirds" mūziku sarakstījis Andris Indāns ar dzejnieku Arvja Viguļa, Ievas Vieses un Kikōne dzeju. Albuma ierakstos Indānam pievienojušās Anna Fišere (balss) un Undīne Balode (čells), un šajā sastāvā tas ir jau otrais “Gas Of Latvia” albums pēc 2015. gadā publicētā "Swan Lake", kas ieguva Zelta Mikrofona balvu elektroniskās mūzikas kategorijā.

"Saules Sirds" ir kara un pasaules pārbūves laika albums par karali, kura impērijas robežas sākas tur kur sāp,  par viņa prombūtni ar kuru ir piepildīta visa pasaule. Par dārziem, kur pat tumsā augsne turpina smagi strādāt. Par rozi, kuras vienīgais ērkšķis aug uz iekšu.

Vienai no albuma dziesmām "Pieliec pirkstu pie lūpām" māksliniece Katrīna Neiburga sadarbībā ar operatoru Antonu Graudu radījusi videoklipu, kuru producējis Aksels Kaulakāns, frizūras un make-up veidojis Kristians Aglonietis. Neiburga ir autore arī vairākiem agrāko laiku “Gas Of Latvia” videoklipiem.

Ar nosaukumu Gas of Latvia skaņas mākslinieks un komponists Andris Indāns kopš 1997. gada viens vai dažādos sastāvos ierakstījis piecpadsmit eksperimentālās elektroniskās mūzikas albumus, kuri vienkopus pieejami vietnē https://gasoflatvia.bandcamp.com.