KANISAIFA "Atdzīvinot vēju" (cd, NABA Music/ Melo Records, 2018)

Apvienība «Kanisaifa» izveidojusies perkusionista Nila Īles mūzikas studijas radošajā vidē, transformējoties no grupas «Afroambient».

«Šajās desmit oriģinālkompozīcijās ir ieliktas sajūtas par saikni ar sākotnējo radošo spēku un visumu. Tā kā šī saikne ir caurvijusi visas pirmatnējo tautu kultūras, bet reti kura to ir saglabājusi līdz mūsdienām, šis albums atspoguļo «Kanisaifas» meklējumus pēc šīs saiknes apkārt visai pasaulei, izceļojot visus kontinentus un sajūtot pasaules kolektīvo apziņu caur dažādiem tradicionālajiem mūzikas instrumentiem un to radīto skaņu vibrācijām. Šis albums klausītājam ir ielūgums brīnišķīgā ceļojumā, caur «Kanisaifas» skaņu portālu, pašam savā sajūtu pasaulē,» stāsta grupas dalībniece Agnese Uzule. «Albuma ierakstā dzirdama arī persiešu tradicionālās mūzikas multiinstrumentālista Hamidreza Rahbaralam virtuozā daf (tradicionāls persiešu sitaminstruments) spēle un dziedājums.»

Kopā ar grupas radošo tēvu Nilu Īli muzicē Agnese Uzule (vokāls, pūšamie instrumenti, perkusijas), Maija Sējāne Īle (vokāls, vargāns, perkusijas), Jānis Tumpelis (ģitāra), Roberts Brants (basģitāra), Alvis Zembergs (didžeridū, perkusijas), Fabiass Nils Īle (metalofons, perkusijas), Edgars Jansons (perkusijas), Einārs Latiševs (perkusijas).