RĀVA "Rāva" (cd, NABA Music/ Melo Records, 2018)

Grupu "Rāva" veido pieci radoši un muzikāli atšķirīgi cilvēki: Eduards Plankājs, Saulkrastu jauktā kora “Anima” skanīgā balss, "Rāvai" piešķir izjustu dziedājumu, iedziļinoties karavīru pārdzīvojumos. Viesturs Āboltiņš, ilggadējs draugu kopas "Trejasmens" dalībnieks, pievieno nosvērtu basa partiju un vienmēr zina, kā vislabāk izstāstīt dziesmas stāstu un dziesmā ielikt savu kara filosofiju. Toms Ceļmillers grupai piešķir vistumšāko nokrāsu, darbojoties ar efektiem un skaņām, ko rada ģitāra, un, veidojot dažādus skaņu fonus, ieved klausītāju citā laikā un telpā. Emīls Zonne, ilggadējs folkoras draugu kopas "Skandinieki" dalībnieks, komponē un labi pārvalda dažādus mūzikas instrumentus, tai skaitā balsi. Savukārt Ilze Ceļmillere, pēc izglītības etnomuzikoloģe, dzied un eksperimentē ar sitaminstrumentiem, kā arī ir grupas aizsācēja un vizuālā tēla radītāja.

Albums ierakstīts Valmierā, Hodila Records studijā, un tajā iekļauti astoņi skaņdarbi, kā arī viens piemiņas veltījums leģionāram un nacionālās pretošanās kustības dalībniekam Laimonim Ludzeniekam, kurš pērn devās aizsaulē.   Ar albuma izdošanu "Rāva" noslēdz savu darbības posmu, kas veltīts latviešu kara dziesmu tēmai.

<iframe style="border: 0; width: 400px; height: 439px; " src="https://bandcamp.com/EmbeddedPlayer/album=1503803986/size=large/bgcol=ffffff/linkcol=0687f5/artwork=small/transparent=true/">&lt;a href=&quot;http://nabamusic.bandcamp.com/album/r-va-r-va-2018&quot;&gt;Rāva - Rāva (2018) by nabamusic&lt;/a&gt;</iframe>