KASETES "Dialogue" (lp, NABA Music/ Melo Records, 2020)

Vaidavas sintpopa apvienība ''KASETES''  otrais studijas albums. Albums pieejams arī vinila formātā.   Atmosfēriski, nostalģiski un uzticīgi “Kasešu” skanējumam, rakstot šo albumu, mūziķi īpaši iedvesmojušies no dzīves galvaspilsētā. Raksturojot to kā ziemeļniecisku Miami Vice, te dzirdami nakts braucieni vecā Audi pa Rīgu, kad labā roka turas pie stūres, bet kreisā viegli izkārta pa logu, un  pirkstos kūp cigarete.

Jaunajā albumā ir iekļautas kompozīcijas, kas tapušas, sadarbojoties ar tādiem Latvijas mūziķiem kā MNTHA, PODRUGA, Anete Stuce (grupa "Rīgas modes"), projekts "2222" (ansis, Viesturs Melders). Dziesmas “Pager” un “Like You” producējis Aleksis Luriņš.

Albuma ieraksts un apstrāde veikta studijā ''Vaidavas skaņas'' laika posmā no 2016. līdz 2019.gadam. Albumu māsterējis Ģirts Laumanis (Lomix).

“Dialogue”  vāciņu un vizuālo identitāti veidojuši Laima Sirmā un Valts Čibals.

Albuma tituldziesma “Dialogue”: https://www.youtube.com/watch?v=apVE4uD-gg0&feature=youtu.be

Spotify (albums): https://open.spotify.com/album/6UL9nNMWNIJEwG5Nx1KxXK?si=Bhf37DKbRdO6U8MZ1GcfdQ

Bandcamp (albums, LP):  https://nabamusic.bandcamp.com/album/kasetes-dialogue

Facebook: https://www.facebook.com/Kasetes/

Apvienība "Kasetes" dibināta 2012. gadā. Tajā muzicē Rūdolfs Zagorskis (sintezatori), Kārlis Zagorskis (elektriskās bungas), Oskars Tupuriņš (ģitāra) un Jānis Liepiņš (bass). Līdz šim "Kasetes" radījuši noskaņas pilnus remiksus vairākām pašmāju grupām ("Satellites LV", "Rīgas Modes", “Carnival Youth” u.c.), izdevuši divus EP minialbumus, piedalījušies Reiņa Spailes īsfilmas "Tukšās zemes ritmi" skaņu celiņa izveidē, kā arī 2015. gadā klajā laiduši debijas albumu “Jaunā kārtība”.