ZIG ZAG "Ēzelītis Iā" (cd, NABA Music/ Melo Records, 2016)

“Ēzelītis IĀ” – ar tādu nosaukumu ir arī albuma pirmā dziesma, kuras tekstu iedvesmojusi bērnu rotaļlieta ēzelītis. Grupas solista Jura Lasinska mīļākā bērnības mantiņa bija tieši ēzelītis, kas viņam ir saglabājusies vēl šodien. Ēzelīša vārds „IĀ” radies no rakstnieka Alena Aleksandra Milla grāmatas „Vinnijs Pūks un viņa draugi”. Albumā ir 11 dziesmas, kas tapušas pēdējo divu gadu laikā, bet ir arī vairākas senākas dziesmas jaunā aranžējumā. Tās iepriekš nebija izlaistas cd formātā, bet ir grupai mīļas un aktuālas arī šodien. Vienu dziesmu remiksējis DJ Black. Albuma foto autore ir Evija Džonsone.

Grupa ZIG ZAG  tika izveidota 1985. gadā ar sākotnējo nosaukumu "Ārprāc". 1987. gadā grupas nosaukums mainīts uz ZIG ZAG. Patreizējā grupas sastāvā pēdējos gadus darbojas Juris Lasinskis, Uldis Timoško un Jānis Māriņš. Līdz šim izdoti 4 albumi – “Visas lietas” (1994), “Citrons zog” (1996), “Gadu laiki” (2012), “Signe melo” (2013, ar iepriekš neizdotiem ierakstiem "Es neesmu nervozs, bet manas problēmas ir normālas" 1987 un  "Zig Zag" 1988).

<iframe scrolling="no" allowtransparency="true" src="https://open.spotify.com/embed/album/5gBiteWuMM0wfFbPl8WC8X" frameborder="0" height="600" width="600"></iframe>