18x18

Par labākajiem autoru darbiem šogad žūrija atzina Dzintras Žvagiņas “Logs uz mūžību”, Zahara Subotina “Ceļojums caur distanci” un Kristīnes Matvejevas “ANDa”. Skatītāju simpātiju balsojumā portālā LSM.lv uzvarēja Zahara Subotina darbs.

Pārējo piecpadsmit finālistu fotogrāfiju autori ir: Agnese Pastare, Anete Aramina, Dace Umblija, Daniēla Gailīte, Eva Elizabete Vīksna, Ēva Krēsla, Ģirts Dreimanis, junjala, Janels Katlaps, Jūlija Burilova, Laila Ditmane, Māris Kreitenbergs, Poļina Vitkovska, Sandris Saulītis, Sarmīte Bogdanoviča. Kopumā konkursā piedalījās konkursanti ar 235 darbiem no visas Latvijas, kā arī no Norvēģijas, Beļģijas, Islandes, Lielbritānijas un ASV. Visu finālistu darbi apskatāmi www.naba.lv/fotokonkurss.

Konkursa tēmas "Distance” interpretācija, kā ierasts, pavēra plašas iespējas. Konkursa žūrija vērtēja darbus pēc to mākslinieciskās un tehniskās kvalitātes, idejas un atbilstības konkursa radošajai tēmai. Šogad žūrijas sastāvu veidoja - Kristaps Kalns, Toms Grīnbergs, Madars Štramdiers, Arnis Balčus, Didzis Grodzs un Sabīne Moore.