Latvijas Radio 6 - LU Radio NABA paplašinot savu ētera programmu, aicina savā komandā jaunus radoši domājošus prātus. Piedāvājot platformu kopīgiem piedzīvojumiem radio viļņos - jaunu raidījumu veidošanu, sadarbību ar esošajiem raidījumiem, iesaisti reportāžu un sižetu veidošanā no notikumu vietām, vizuālā tēla veidošanu un sociālo mediju satura plānošanā.

Kur man būt? Korī, deju kolektīvā, florbola pulciņā vai tomēr Radio...

Mēs esam - vairāk nekā 100 mūziķi, mākslinieki, zinātnieki, studenti, melomāni.
Mēs raidām - vairāk nekā 40 tematiskus raidījumus tiešajā ēterā 24/7, intervijas, reportāžas, skaņu tiltus.

Mēs radām entuziasma mākslu - starptautiskus festivālus, koncertus, diskusijas, notikumus. Latvijas Radio 6 - LU Radio NABA paplašinot savu ētera programmu, aicina savā komandā jaunus radoši un tehniski domājošus prātus. Piedāvājot platformu kopīgiem piedzīvojumiem radio viļņos - jaunu raidījumu veidošanu, sadarbību ar jau esošajiem radio raidījumiem, iesaistīties reportāžu veidošanā no notikumu vietām, vizuālā tēla veidošanu.

Veido savu raidījumu! Tā ir iespēja izlolot savu ideju radio viļņos, veidot to individuāli vai kopā ar sevis atlasītu komandu. Tēmām nav ierobežojumu - tās var būt gan vēstures, mākslas, vides tēmas interpretācijas un adaptācijas radio viļņiem, tas var būt kulinārijas, rokdarbu vai dārzkopības raidījums, digitālās tehnoloģijas, tūrisms, zinātnes un kosmosa noslēpumi, audiāli ceļojumi pa laika un telpas marginālajiem nostūriem. Pieteikumā pamato tēmas aktualitāti, iepazīstini ar raidījuma ideju, darbības plānu un komandu. Konkursa kārtībā izvērtēsim Radio NABA formātam atbilstošākās idejas un aicināsim uz sarunu.

Kļūsti par reportieri! Tā ir iespēja būt kultūras notikumu epicentrā, satikties ar starptautiski atzītiem māksliniekiem, mūziķiem, dažādu jomu ekspertiem. Veidot reportāžas no dažādiem notikumiem Rīgā, vai kļūt par daļu no “skaņu tiltu” programmu veidotājiem, apmeklējot dažādus Latvijas reģionus, reģionālos kultūras un izglītības centrus vai pat dodoties starptautiskās kultūras ekspedīcijās. Piesakoties šim - lieti noderēs svešvalodu zināšanas.

Iesaisties jau esošo raidījumu veidošanā! Jau šobrīd Radio NABA ēterā aktīvi darbojas vairāk nekā 40 radio raidījumi. Ja ir vēlme kādam no tiem pievienoties satura veidošanā, plānošanā un organizēšanā, raidījumu vadītāji priecāsies iepazīties ar idejām raidījumu attīstīšanā motivācijas vēstulēs, bet motivētākos interesentus aicinās uz sarunām par kopīgu sadarbību.

Kļūsti par Radio NABA mākslinieku! Veido, zīmē, filmē, līmē un fotogrāfē. No kampaņām, kas aicina “Pagriezt pasauli”, līdz īsfilmām un audio/video tiešraidēm. Radio NABA ir atvērta mākslinieciskām izpausmēm un eksperimentāliem audiovizuālas mākslas projektiem. Paralēli ētera programmai Radio NABA organizē arī dažādus mākslas notikumus, festivālus, lektorijus, tā ir iespēja arī attīstīt sevī menedžera un pasākumu veidotāju spējas, iepazīt mākslas un mūzikas industrijas radošās perspektīvas un iesaistīties notikumu veidošanā.

Interesentus aicinām pieteikties līdz 22. oktobrim - naba.lv

Pieteikumu izskatīšana notiek 3 kārtās: 1. kārta - pieteikumu izvērtēšana, 2. kārta - demo izvērtēšana / uzdevumu sagatavošana, 3. kārta - pārrunas. Pieteikties aicināti gan studenti, gan ikviens radio kustības entuziasts, pieredze nav noteicošā, tomēr Radio NABA konkursa organizatori patur iespēju atlasīt Radio NABA formātam atbilstošākos pieteikumus.

PIETEIKŠANĀS ANKETA

Jautājumu gadījumā raksti naba@radionaba.lv

Radio NABA Latvijas radio 6 - LU Radio NABA ir atvērts medijs, kas atspoguļo kultūras, urbāni inteliģentās vides, studentijas un alternatīvā dzīvesveida procesus un norises kvalitatīvā, dzīvā un dinamiskā veidā. Radio NABA ir brīvā formāta programma, kas Latvijas Radio FM viļņos skan kopš 2002. gada 1. decembra. NABA ir radio cilvēkiem, kurus interesē kas vairāk par standarta komercproduktu gan mūzikā, gan informācijā.  Rīgā un tās apkārtnē programma klausāma 95.8 FM, bet pasaulē to ir iespējams klausīties plašajā tīmeklī - naba.lv, Latvijas radio lapā, LSM portālā un mobilajās lietotnēs.