Radio NABA sadarbībā ar LU Studentu padomi aicina jaunos mūziķus spert pirmos nopietnos soļus vērienīgajā mūzikas pasaulē - attīstīt skatuves prasmes, uzstāties festivālos un veikt ierakstu profesionālā studijā.

Pieteikties konkursam var muzikālas apvienības un individuālie izpildītāji līdz 2. maijam mājas lapā Hadrons.lv.

Konkursam var pieteikties ikviena mūziķu grupa, individuālie izpildītāji vai projekti, kas  pastāv ne vairāk kā trīs gadus un kuros ir iesaistījies vismaz viens studējošo pārstāvis. No iesūtītajiem pieteikumiem un skaņu ierakstiem tiks atlasīti seši labākie, kuri piedalīsies fināla koncertā 23. maijā plkst. 17.00 klātienē, kā arī video un audio tiešraižu formā no Latvijas radio 1. studijas. Konkursa balvu fonds - apmaksāts ieraksta laiks studijā, iespēja uzstāties Mūzikas un mākslas festivālā "LABA DABA", “Valmiermuižā” un LU jauno studentu svētkos "Aristotelis". Uzvarētājam tiek nodrošināts īpašs atbalsts Radio NABA ēterā un portālā LSM.lv, kā arī pasniegts lieliskais ceļojošais kauss.

Konkursa laikā jaunās grupas, izpildītājus un muzikālos projektus vērtēs mūzikas nozares profesionāļi – mūziķi, žurnālisti, producenti, Radio NABA un studentu pārstāvji. Lai pieteiktos konkursam, līdz 2. maijam jāiepazīstas ar konkursa nolikumu un jāaizpilda pieteikuma anketa - Hadrons.lv.

Konkurss notiek jau astoņpadsmito gadu un kopumā tajā piedalījušās vairāk nekā 500 grupas. Iepriekšējo gadu uzvarētājas – “Māra Dagne”, “Nikotīņi”, Keitija Bārbale, "Effekts", "Nostra", "The Creek", "MMMM",  "Chomsky Chess Club", "Nē", "DJ Krankenwagen", "Nepilngadīgā Anna", "Starmetis", "Das Sonntags Legion", "The Movies" (vēlāk "Tribes of the city"), "Ēnu kaleidoskops" – pēc tam izdevušas arī ierakstus un kļuvušas pazīstamas kā Latvijā, tā ārpus tās.

Konkursu organizē Latvijas Radio 6 – LU Radio NABA sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu padomi, portālu LSM.lv, ierakstu studiju "Krakatone - The Music Refinery", Valmiermuižas alus saimi un Mūzikas un mākslas festivālu “LABA DABA”. 

Jautājumi un atbildes – naba@radionaba.

Dalīties