Laba Daba 2013 programma

Izdrukai

Piektdiena, 2.augusts
LaiksLāča skatuveSuņa skatuve (šķūnis)Eža skatuveKraukļa ligzda (electro, DJ)Ej apskrieties prieka mājaZaļās pūces miga (r.a. “VIDEORITMI”)Naktsputni Dejo
17:00 Radio NABA DJ apvienība "Ej apskrieties"
18:00STŪRĪ ZĒVELEdj Kraa
18:30RIGA METRO
19:00MĀSAS DIMANTASVibe 55   
19:30CARNIVAL YOUTH
20:00KOMJAUNATNERadio NABA DJ apvienība "Mūzu muzejs"Coivara (Brazil)dj Ruta
20:30ELIZABETE BALČUSStereoglyph   
21:00INOKENTIJS MĀRPLS
21:30CANDY EMPIRE (Igaunija)
22:00SKUMJU AKMEŅIBONAFIDE (Izraēla)  dj Walters K
22:30TRIBES OF THE CITY
23:00THE TOASTERS (ASV)
23:30TENFOLD RABBIT (Igaunija)Viesach   
0:00RŪSASKD un Stropu Jurka (Radio NABA)“Melns un Balts” Ģirts Šolis (VideoRitmi) 
0:307 PIEAUGUŠI VĪRIEŠI UN OLGA RAJECKA
1:00

RĪTA STIENIS

Breakfake Zēna (VideoRitmi)koncerts: T r i a r h s
1:30OYAARSS UN NEĻAUDIS
2:00PNDBIOME (Lielbritānija) "Pārsteigums"dj Nefolks
2:30APOFEOZ ORKESTRA
3:00   dj Sinisters
4:00AON Brīvais lidojums  
Sestdiena, 3.augusts
LaiksLāča skatuveSuņa skatuve (šķūnis)Eža skatuveKraukļa ligzda (electro, DJ)Ej apskrieties prieka mājaZaļās pūces miga (r.a. “VIDEORITMI”)Naktsputni Dejo
11:00Koncerts ģimenēm "Ar mīļumu"Deju stundas un paraugdemonstrējumi (līdz 13.00)
12:00

Nila Īles perkusiju meistarklase

 Priekšlasījums "Kādas komunistes atmiņas"(piedāvā Radio NABA raidījums "Vēstures ķīlis") 
12:30
Izrāde bērniem
"Kā Saule gadījās"
KORIS AURA
13:00 APOFEOZ ORKESTRAdj Kraa &Ruta
14:00VĒJAM KABATĀALL DAY LONGDiskusija "Cilvēka vēlme tiekties pēc ideālās pasaules kārtības"
(piedāvā Radio NABA raidījums "Alus pučs")
14:30
15:00VĒTRAS SAITESDJ JungleZIG ZAG dj Kazulis
15:30RŪŽUPIS VEIRIFilma "Eksperiments", tikšanās ar tās veidotājiem un dalībniekiem
16:00APZIŅAS PARAZĪTIZAĶIS
16:30VILKICOZY FAKIRS (Somija)   
17:00MARTAS ASINIS ČIPSIS UN DULLAISDzejas slams
17:30REBEL RIOT
18:00TRAKULAPNDdj Sinisters
18:30MIKUS FRIŠFELDS UN DEJOJOŠIE MĀKOŅI
19:00SATELLITES LVRadio NABA DJ apvienība "Ej apskrieties" un DJ duets "Skazka"
19:30NILS ĪLE UN AFRO AMBIENTMr. Zivs   
20:00AUDIENCE KILLERSJacques of S’T’A (Pierasti Ieraksti, Radio NABA)dj Nefolks
20:30BALOŽU PILNI PAGALMI
21:00ABDOULAYE CAMARA & FRIENDS (Zviedrija / Gvineja)Trashy Kid   
21:30ZIG ZAG
22:00PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMIDabasskats (Radio NABA) dj Walters
22:30BAND MANGODJ Sobol   
23:00JUMPRAVA
23:30PARARA
0:00MANTABARTO (Krievija) Kazulis (Radio NABA) 
0:30DEINE LAKAIEN acoustic (Vācija)
1:00ALL DAY LONG
1:30BIRUTA OZOLIŅA &
DJ MONSTA
SairaM “Atpakaļ nākotnē” Vuguls (VideoRitmi)koncerts: Jeuzalemes Dedzinātāji
2:00LAIKA SUNS
2:30SOUNDARCADEDJ kopdarbs līdz rītam
3:00  “Ceļš uz nekurieni” Ģirts Šolis (VideoRitmi) 
3:30FUNKY BREAKOUT   
4:30  Brīvais lidojums