Labo lietu tirgus


Blue Hill Crafts:

Mēs esam radoši cilvēki no Latvijas, kuriem patīk radīt lietas, kā pīpes, ausu plagus, tuneļus un citas lietas drīzumā. Pārsvarā materiāliem izmantojam gan eksotiskus,gan te pat Latvijā pieejamus kokus, akrilu, kaulu u.c. materiālus. Katra lieta tiek veidota pēc pasūtījuma un cilvēku vēlmēm. Viss ko taisām ir 100% roku darbs.

facebook.com/bluehillcrafts

bluehillcrafts.lv


Elan Henna:

Mēs, Elan Henna mākslinieces,  piedāvājam cilvēkiem iegūt savā īpašumā skaistus un kreatīvus hennas tetovējumus.  Dodam  klientam  vaļu brīvai un radošai hennas mākslas pasaules iepazīšanai. Ar saviem darbiem radam patīkamas un neaizmirstamas emocijas gan klientiem, gan sev.  Ar henna pasauli esam iepazinušās dažādos veidos -  gan mācoties pašas, gan mācoties no citiem. Šogad piedalāmies Latvijas lielākajos pasākumos un pilsētas svētkos, protams, sniedzam arī savus pakalpojumus un priecējam cilvēkus gan individuāli , gan privātos pasākumos. Zīmējot hennas, izmantojam tikai kvalitatīvu, pašgatavotu Hennas pastu, kā arī piedāvāju iespēju cilvekiem iegūt 'zelta' hennu.

Papildus hennas zīmēšanai piedāvājam cilvēkiem iegādāties savus veidotos darbus, kā piemēram gleznas, aksesuārus un citus savus darbus. Katram apmeklētājam vēlamies sniegt patīkamas emocijas un sniegt ieskatu hennas maģiskajā pasaulē

facebook.com/ElanHenna


FLASHION wear:

Atstarojošās vestes - Ar ko tā ir tik īpaša?

1. Tās neizskatās pēc parastās atstarojošās vestes, jo tai ir mūsdienīgs dizains.
2. Tās ir transformējamas - Vienu vesti var nēsāt 6 dažādos variantos, tā ir gan garā, gan īsā veste vienlaicīgi.
3. Tās ir funkcionālas. Atstarojošās virsmas laukums ir pietiekami liels, lai būtu pamanāms autovadītājiem no liela attāluma.

Katra veste ir īpaša, tās netiek ražotas vairumā, tās tiek darinātas ar rokām un ir īsts roku darbs. Festivāla apmeklētājiem būs dota iespēja kļūt par pirmajiem šo produktu īpašniekiem, parūpēties par savu drošību pievilcīgā veidā.

flashionwear.lv


Henna by K:

Marita un Kristīne, "JamillaHenna" mākslinieces, piedāvā dabīgās hennas zīmējumus. Hennas māksla jeb Mehndi nav salīdzināma ar nevienu citu mākslas veidu - tas ir kā intīma saskarsme starp mākslinieku un viņa audeklu. Festivāla laikā piedāvāsim apmeklētājiem jau gatavus dizainus, kā arī ļausim pašiem izvēlēties savējo.

instagram.com/hennabykv

facebook.com/hennbyk


Hennatattoobyancis:

Hennas tetovējumi ar pašdarinātu hennas pastu.

facebook.com/hennatattoobyancis

instagram.com/hennatattoobyancis


Ingas rokdarbi:

Rokām darināti sedziņas, spilventiņa un miega mīļlupatiņu komplekti zīdaiņiem.

Darbiņi tiek veidoti no mazuļiem draudzīgiem materiāliem, ir viegli kopjami un debešķīgās krāsās, pilni mīlestības. Materiāli ir uz tausti ļoti patīkami un, kad mazulim sāks rasties interese par pasauli, tie palīdzēs veicināt sīkās motorikas attīstību. Materiāls lieliski der kā vasarā, tā ziemā, jo ir ļoti elpojošs un pilnībā novērš mazuļa svīšanu.

facebook.com/IngasRokdarbi-237341316640404/?fref=ts


Ivetas
un Agneses rotas:

Tirgojam pašdarinātas ziedu rotas matiem, ziedainas stīpiņas, kaklarotas, aproces, ziedu sprādzītes! 
Vienmēr padomājam gan par pieaugušiem,gan bērniem un pat mazuļiem!
Cenšamies,lai  rotas būtu visām gaumēm, klāsts ir plašs un dažāds.


Ilzes Āboliņas rotas:

Stilīgas un košas rotas no sutažas, dabīgajiem akmeņiem, džinsa un Etnoteks audumiem. 

facebook.com/sutazrotas


Keramikas dizainere Jūlija Podziņa:

Porcelāna trauki un rotaslietas (auskari, gredzeni, kuloni, brošas). Produkcija pārsvarā ir dažos vai vienā eksemplārā. Tiek izmantots augstvērtīgs materiāls kā caurspīdīgais porcelāns, krāsainas glazūras, zelts un platīns dekorēšanai. Visi auskari ir ar sudraba āķīšiem.

podzina.lv

facebook.com/podzinalv


Ledene un Wooden Motors:

Pašu darinātas stikla rotas "Ledene" un koka rotaļlietas "Wooden Motors".

Latviešu dizaina zīmola "Ledene" sirds un dvēsele ir stikla māksliniece Marta Ģibiete. Košās rotas izgatavotas no krāsaina stikla loksnēm un atgādina īstas bērnības konfektītes. Tās vienlīdz labi piestāvēs kā mazām, tā jau pieaugušām dāmām, kas novērtē oriģinālu pieeju un individualitāti.

Koka izstrādājumu "WOODEN MOTORS" radītāji ir Graždanoviču ģimene. Rotaļlietas/suvenīri – vilcieni, traktori, kravas auto, seifi, lidmašīnas, vilciņi, buldozeri, hammeri un citi. Rotaļlietas izgatavotas no bērza koka, „būvētas ” no daudzām detaļām, tās ir savienotas ar līmi. Naglas un skrūves netiek izmantotas. Koka virpojumi ir no dažādiem kokiem, pārsvarā lapu kokiem. Visi koka izstrādājumi ir Jāņa Graždanoviča un viņa tēva Gvido Gražadanoviča izstrādāti.

Ledene: facebook.com/ledene.lv

ledene.lv

Wooden Motors: facebook.com/WoodenMotors

etsy.com/shop/WoodenMotors


Ledene Burtiņkreļļu darbnīca:


Katrs pats varēs savērt vārdu no stikla krellītēm. Mazliet alfabēta, mazliet pacietības, mazliet meditācijas un krelle gatava.

Viena savērta krelle – 3 EUR.

facebook.com/ledene.lv


MOSA:

Šogad LABADABA festivālā būs iespējams iegādāties MOSA sudraba rotas no Spānijas.

MOSA radies Spānijas iedvesmots - flamenko, ziedi, krāšņums, kaislības un neizsīkstošs dzīvesprieks. Tā radītāja Ilze Mosa saka, ka rotās iemājo daļiņa cilvēka dvēseles, piešķirot tam īpašu mirdzumu un enerģiju. Spānijai šī enerģija ir īpaša, ko grūti izskaidrot, bet viens ir skaidrs - tur esot cilvēks kļūst atvērtāks, dinamiskāks un dzīvespriecīgāks, tāpēc vēlos dalīties ar šo dzīvesprieku ar ikvienu caur spāņu rotām.

MOSA sortimentā ietilpst spāņu juveliermeistaru dažādās tehnikās darinātās sudraba rotas: no sudraba diegiem darinātās sievišķīgās filigrāna rotas, eleganti mirdzošie markazīta auskari, vēsturiski bagātās charro pogas rotas, austrumu noskaņās radītie sudraba auskari un citas krāšņas spāņu rotas.

mosa.lv


Pienalote un Wood brotherhood:

Festivāla tirdziņā piedāvāsim gan ar roku apzīmētus, gan sietspiedes un "stamping" tehnikā apdrukātus apģērbus, kas NAV rūpnieciski ražoti. Apdrukas tematikas: dzīvnieki un latviešu spēka zīmes. Piedāvājumā T-krekli sievietēm un vīriešiem, kā arī kleitas, tunikas un legingi.

Pienalote: facebook.com/pienalote

instagram.com/pienalote

Woodbrotherhood: facebook.com/thewoodbrotherhood

instagram.com/woodbrotherhood


REBE

REBE ir sieviešu apģērbu uzņēmums, kas savām klientēm piedāvā gaumīgu, mūsdienīgu dizainu, individuālu pieeju un draudzīgu cenu. Katrs no REBE apģērbiem sevī glabā nelielu vintage stila noti, jo mēs, REBE iedvesmojamies no pagātnes dīvām, lai ieviestu sievišķīgumu katrā apģērbā, ko veidojam. Lielākā daļā REBE apģērbu ir vienā eksemplārā, tāpēc mūsu klientes savu apģērbu nekad neredzēs nevienā pretīmnācējā. Individuāla pieeja - protams! Mēs daudz darbojamies ar pasūtījumiem, lai nodrošinātu 100% servisa kvalitāti. Priekā!

facebook.com/rebeog.co


RigaGift handmade:

Esam dāvanu ražotāju uzņēmums RigaGift handmade. Mūsu produkti - lecamgumijas (bērnības pagalma spēle), rotaļlietas (pašdarinātas rotaļlietas bērniem, spilveni, lelles u.c.), koklietas (dažāda veida servēšanas un interjera priekšmeti no koka), kā arī rokdarbi (linu auduma gultas veļa, dekoratīvi spilveni u.c.).

rigagift.com


Smukcepures:

Smukcepure ir ar gabaliņu mīlestības darināta cepure- divpusēji velkama trikotāžas cepure ar izšutu latvju rakstu, kas ļaus Tavai galvai ar stilu un lepnumu par savu latviskumu izcelties pūlī. Smukkeponi ir mūsu šīsvasaras jaunumus, lai arī karstajās vasaras dienās katram būtu sava smukcepure.

facebook.com/smukcepures/


Pine Bear:

Esam divi jaunieši no Rīgas ar interesi radīt un izgatavot mūsdienīgus dabīgās ādas izstrādājumus, kuri ir piemēroti ikdienas lietošanai.

Naudas maki, planšetu maki, priekšauti, briļļu maki, pudeļu turamie, vizītkaršu maki, atslēgu piekariņi, aproces, tabakas maki, auskari, pulksteņu siksniņas, vaskotas kokvilnas iepirkuma maisi un pusdienu maisi ar noņemamu oderi .

Mūsu izstrādājumi ir augstas kvalitātes roku darbs, kas pieejams par saprātīgām cenām.

Aproces un pulksteņu siksniņas iespējams pielāgot pircēja rokas apkārtmēram, nepieciešamajā vietā izsitot caurumu.

Būs apskatāmi  produktu tapšanas demonstrējumi, piemēram, aproču izgatavošanu vai maku šūšanu.

Kokvilnas izstrādājumi tiek vaskoti pašu spēkiem, izmantojot parafīna un bišu vaska sajaukumu. Vaskota kokvilna ir pasaulē atzīts klasisks ūdensnecaurlaidīgs materiāls.

pinebear.com


Studija Bluķis:

Studija Buļis iedāvās koka lāpu darbnīcu.

Studija Bluķis piedāvās nopirkt vai izgatavot savu lāpu pašiem, ar kuru var gan doties nakts pastaigā , gan veidot dažādas gaismas figūras, gan vienkārši iedurt zemē un izgaismot apkārtni. Lāpas izgatavojam no koka kātiem, džutas auduma, skaliem, striķa un parafīna. Šāda lāpa degs līdz 1 stundai.

studijablukis.lv/gallery/params/group/26059

facebook.com/Studija-Blu%C4%B7is-1499023940408895/?fref=ts


Zaļā brīvība
:

Piedāvās grozus, kas gatavoti sieviešu kooperatīvā Ganā. Ienākumi no to tirdzniecības tiešā veidā palīdz uzlabot sieviešu un viņu ģimeņu dzīvi, dodot kooperatīva dalībniecēm iespēju bez starpniekiem nopelnīt papildu līdzekļus un iegūt lielāku neatkarību. Grozi ir dabīga materiāla un gatavoti ar rokām.

Sadarbība ar Ganas kooperatīvu ir Zaļās brīvības Igaunijas  partneru “Mondo” pirms diviem gadiem uzsākta tiešās tirdzniecības iniciatīva, kas balstīta uz Godīgās tirdzniecības principiem. 


Zars Dizains:

Latvijā darināti koka aksesuāri- izliektie koka tauriņi, aproču pogas un kaklasaišu saspraudes, auskari un gredzeni. Lieliska dāvana maziem un lieliem vai super 'odziņa' sava tēla pilnveidošanai.

facebook.com/Zars.wood


Windhower:

Windhower sweatshirts(hoodie) make days Fun&Comfy!

Autore - Kristīne Vanaga.

Visi hoodiji (brīvā stila apģērbs) - roku darbs!

Katrs no tiem ir vienā eksemplārā.

Izmēri pieaugušajiem - S/M, M/L, L/XL. Bērnam auguma izmērs un apkārtmērs.

facebook.com/Windhower