Programma: mūzika

Piektdiena, 4.augusts
LaiksLāča skatuve (galvenā)Suņa skatuve (šķūnis)Eža skatuve (folk, reggae, world)Kraukļa ligzda (electro, DJ)Pūces Miga (chill-out)Pīļu dīķis: pop-up skatuve
17:00    DABAS SKATS 
18:00      
18:30SUDDEN LIGHTS      
19:00  SUITU SIEVAS   
19:30 EZERI  Uldis Rudaks 
20:00DZELZS VILKS     
20:30  ZARI   
21:00 ELIZABETE BALČUS Stereoglyph  
21:30PĒRKONS   Džims 
22:00  RĀVA   
22:30 PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMI mixmaster AG  
23:00OTAVA YO (RU)     
23:30  PACIFIC K VIDEORITMI 
0:00 INOKENTIJS MĀRPLS MMMM  
0:30DENNIS ALCAPONE (JAM)    FIŅĶIS
1:00  KENTA HAYASHI (JP)  
1:30 REBEL RIOT KORE DADA (ISR)  
2:00     Studio FOTIA  uguns šovs
2:30RIGA REGGAE BEZGALĪBIEŠI   
3:00 RYGA & KASPAR BINDEMAN MagicZ  
4:00   DJ 130db  

.

Sestdiena, 5.augusts
LaiksLāča skatuve (galvenā)Suņa skatuve (šķūnis)Eža skatuve (folk, reggae, world)

Kraukļa ligzda (electro, DJ) /
Ej Apskrieties

Pūces Miga (chill-out)Radio NABA
10:00 18PLUS    
10:30      
11:00 NERTEN  DABAS SKATSMono izrāde "Sidraba ābele" (Guntis Veilands, Lelde Riteniece, Toms Liepājnieks)
11:30      
12:00  Izrāde "Mazlietiņu kabinets" KENTA HAYASHI (JP)
12:30  Koris MŪZA   
13:00 PIRMAIS KURSS DJ TanheizersRoberts Gobziņš
13:30    GATERIS  
14:00  Koklētāju ansamblis BALTI  
14:30 THE CREEK  U-13  
15:00AUĻI  NAKTSPUTNI 
15:30  LĪGAS ZAĶIS  
16:00 VIENTUĻŠ, BET NEGLĪTSIzrāde "Mazlietiņu kabinets"  
16:30ARTURS SKUTELIS UN TVĒRUMI  TRAUMA MORALIS  
17:00  DABA SANMarta Martinsone 
17:30 HIPSTOKRĀTIJA JOHNNY & THE BURNOUTS   
18:00DAS SONNTAGS LEGION    
18:30  PASTAKASTENAILBITE (EST)  
18.45

Izrāde "Papīra cilvēks"

Izrāde "Labākie draugi"

19:00 STandART RIGA REGGAE DJ set 
19:30BALOŽU PILNI PAGALMI  SATURN'S HUSK  
20:00  IMANTS DAKSIS  
20:30 SIBYL VANE (EST) NEKAD  
20.45Izrāde "Pamatinstinkts"
21:00RĪGAS MODES  VHS 
21:30  FUTURE FOLK ORCHESTRA   
22:00 SOLO ANSAMBLIS (LT) ČIPSIS UN DULLAIS  
22:30SOVIET SOVIET (IT)     
22.45Izrāde "Aitiņa"
23:00  ORANŽĀS BRĪVDIENASContourVIDEORITMI 
23:30 VENNASKOND (EST)    
0:00SATELLITES LV     
0:30  THE GRAND BAYArno  
1:00 SOUNDARCADE    
1:30NILS ĪLE UN KANISAIFA     
2:00  TAU (GER)Socle (LT)  
2:30 ALL DAY LONG    
3:00   Squadex (LT)  
4:00   Hi-Tech (LT)  
5:00   Kototama (FIN)