NewDad

Ar astoņām grupām apskatīsim pēdējo mēnešu jaunumus no Īrijas. Pēdējos divos mēnešos iznākuši vairāki debijas albumi no raidījumos agrāk apskatītām grupām ("Sprints", "NewDad", "girlfriend."), kā arī izdoti vairāki debijas EP/LP , trīs grupas pirmoreiz.

Ievadā divas jaunās grupas no Korkas ar debijas EP -

"indie/dreampop" kvintets "Mirrors" ar EP "Envious of the Faithful" (2024) open.spotify.com/album/2xm18rOW0K7sOmFa7kVaC1

un "indie" `sieviešu` kvintets "I Dreamed I Dream" ar EP "Why Say a Lot ?" (2023) open.spotify.com/album/2ibsIihIJ6P00cX0ag8N2j

Debijas EP "See In a Year and Half" (2024) open.spotify.com/album/4XGFKf49BFSbBk0wcpuH0z iznācis Dublinas "indiegaze" kvartetam "CABL" , kuru apskatījām 14.oktobrī ar singlu "Stranded At the Airport" (2022) (singls nav debijas EP) .

Pirmoreiz ar debijas LP "Take It or Leave It" (2024) open.spotify.com/album/44jnojO7F4dDQUecA0yH2u būs Derijas jauniešu "poppunk" trio "Cherym". Klasiska "poppunk" grupa jau piedalījusies SXSW 2023.g. un atlasīta šim festivālam arī šogad , iesildījusi "The Beth" EU tūrē. 2021.g. iznāca grupas debijas EP . 2023.g. beigās notikusi basistes maiņa.

Dublinas `sieviešu` kvintets "girlfriend." 31.oktobrī izdevis debijas LP "To Be Quiet" open.spotify.com/album/5WBxMlOyI8XI7QrPeG7U3e . Savdabīgs "dreampop" , "postrock" un "drone" žanru apvienojums 51.minūti garajā albumā no kura singls "Repent" bija augstajā 9.vietā 2023.g.labāko dziesmu Topā .

Trīs grupas raidījumā trešo reizi ar jauniem LP : Dublinas "jazz/punk" sekstets "Vernon Jane" , kura līdere ir Emily Jane , klāt ar otro LP "Chestpines and Sidepieces" (2023) open.spotify.com/album/6eoWSDo6TfaQarjcuehtPV Grupai ir savs rokraksts apvienojot ģitārisko "punk" ar pūšamo instrumentu "jazz". 2021.g.augustā apskatījām grupas debijas LP un 2019.g.augustā singlu "Fragile".

Pēc diviem apskatītiem EP (2021./2022.g.) debijas LP "Letter to Self" (2024) open.spotify.com/album/1PTPBDLcqveMGkymgIqZoZ iznācis Dublinas "postgrunge/postpunk" kvartetam "Sprints" . Šogad martā grupai paredzēta ASV tūre un aprīlī UK tūre.

Tāpat pēc diviem apskatītajiem EP (2021./2022.g.) Galvejas "dreampop" kvartetam "NewDad" iznācis debijas LP "MADRA" (2024) open.spotify.com/album/1Z04cqirpWoJhEi9iovmqw Albums varēja būt interesantāks. Grupa tagad atrodas UK tūrē.

Dziesmu saraksts 

1."Mirrors" - "Fall On Your Knees"

2."I Dreamed I Dream" - "Apparition"

3."CABL" - "See In a Year and Half"

4."Cherym" - "The Thing About Them"

5."Cherym" - "Colourblind"

6."girlfriend." - "Subconscious Acts"

7."Vernon Jane" - "Baby , I`m Only With You 4 Your Weed"

8."Vernon Jane" - "Too Busy Dying"

9."Sprints" - "Heavy"

10."Sprints" - "Up and Comer" 

11."NewDad" - "Angel"

12."NewDad" - "Lat Go" 

Audio/video 

"Mirrors" - "Fall On Your Knees" www.youtube.com/watch

"I Dreamed I Dream" - "Apparition" www.youtube.com/watch

"CABL" - "See In a Year and Half" www.youtube.com/watch

"Cherym" - "The Thing About Them" www.youtube.com/watch

"Cherym" - "Colourblind" www.youtube.com/watch

"girlfriend." - "Subconscious Acts" www.youtube.com/watch

"Vernon Jane" - "Baby , I`m Only With You 4 Your Weed" (live) www.youtube.com/watch

"Vernon Jane" - "Too Busy Dying" www.youtube.com/watch

"Sprints" - "Heavy" www.youtube.com/watch

"Sprints" - "Up and Comer" www.youtube.com/watch

"NewDad" - "Angel" (live) www.youtube.com/watch

"NewDad" - "Let Go www.youtube.com/watch

Dalīties