BALOŽU PILNI PAGALMI "Uz karstām oglēm zem degošām zvaigznēm" (lp, NABA Music/ Melo Records, 2020)

“Uz karstām oglēm zem degošām zvaigznēm” - ejot cauri trīspadsmit skaņdarbiem kopā ar to galvenajiem varoņiem, piedzīvojam viņu mulsumu, pārsteigumu, neizpratni, augošo izbrīnu, tad interesi un neaprakstāmo prieku, līdz visbeidzot caur skatieniem, pieskārieniem, vārdiem - saviem un citu cilvēku teiktajiem, nonākam klusa saviļņojuma epicentrā, lai piedzīvotu atkalredzēšanās faktu pašam ar sevi. Doriana Greja ģīmetne. Tikai otrādi. Lai sava sirdskambara krēslā ieraudzītu savu patieso ''seju'', ir jāmirst visam maldīgajam, nepatiesajam, izdomātajam, trūdošajam, notīramajam ''šajpus molberta''. Jaunajā albumā kopumā ir 13 skaņdarbi: 11 ar Māra Šverna tekstiem, kā arī pa vienam ar Imanta Dakša un Dāvja Stalta vārdiem. 

Bez grupas pamatkodola (Māris Šverns, Klāvs Lauls, Uldis Gedra) albuma ierakstā piedalījās arī viesmūziķi Marija Strapcāne (balss), Klāvs Kalnačs jeb Siensliens (balss), Elizabete Milta (kokle), Justīne Kuzņecova (flauta) un HK koris. Albuma dizainā tika izmantoti jaunās mākslinieces Elīzas Grīvas darbi.

Albums vinila plates un cd formātā pieejams lapā balozupilnipagalmi.bandcamp.com, Rīgas mūzikas ierakstu veikalos, bet digitāli -  mūzikas platformās "Spotify”, "Apple Music”, "Deezer” u.c..

Albums tika izdots ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu (mērķprogramma Neakadēmiskās mūzikas atbalsts).

“Uz karstām oglēm zem degošām zvaigznēm" ir grupas divpadsmitais albums. Albumu ierakstīja un miksēja Mārtiņš Krastiņš un Ģirts Laumanis.

Spotify (albums)

Bandcamp (albums, LP)

Facebook

Grupa "Baložu Pilni Pagalmi" ir dibināta 1994. gadā. Tās līderis, kā arī mūzikas un tekstu autors ir Māris Šverns.