Par elektroniskās mūzikas konkursa “Filtrs” uzvarētājiem kļūst “Kostya Saphirre” un “MDNS & Akordu vīrs”

Ar mērķi motivēt un izgaismot neatkarīgās elektroniskās mūzikas producentus Latvijā, tehnomūzikas raidījums "Kinetic" sadarbībā ar Radio NABA un Latvijas elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāju "Erica Synths" organizēja konkursu "Filtrs". Sīvā konkurencē starptautiska žūrija par konkursa uzvarētāju pasludināja muzikālo projektu “Kostya Saphirre”, bet skatītāju balstojumā par favorītu tika atzīts projekts “MDNS & Akordu vīrs”.

No konkursam iesniegtajiem 63 darbiem Latvijas žūrijas pārstāvji izvirzīja 10 finālistus, kas tika nodoti vērtēšanai klausītājiem un ārvalstu žūrijai. Konkursa pirmā posma uzvarētāji bija "Balsis no patiltes", Toms Aunins, "MAKEMAKE", gaķis, "MDNS & Akordu vīrs", Ellis Raily, "Cliche", astron, Kostya Saphirre un "Rasa logos". Jāuzsver, ka Latvijas žūrija vērtēja iesniegtos darbus, nezinot ne autorus, ne darba nosaukumus.

Portālā LSM.lv līdz 2. martam ikviens interesents varēja novērtēt konkursa dalībniekus un noteikt savu favorītu. Lielākās klausītāju simpātijas ieguva DJ un pasākumu organizētāju Arņa Apsīša un Ivara Medņa kopprojekts “MDNS & Akordu Vīrs”. Klausītāju balsojuma uzvarētāji balvā saņēma bungmašīnu Erica Synths x Sonic Potions LXR-02. Savukārt starptautiskās žurijas balsojuma uzvarētājs “Kostya Saphirre” balvā saņēma bungmašīnu Pērkons HD-01. Uzvarētāji tika paziņoti 4. martā plkst. 22.00 radījuma “Kinetic” tiešraidē, piedaloties visiem finālistiem.

Konkursu organizēja tehno mūzikas raidījums "Kinetic" kopā ar Radio NABA un Latvijas elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāju "Erica Synths". "Kinetic" ir tehnomūzikas raidījums, kas skan "Radio Naba" katru otro nedēļu piektdienās pulksten 22.00. Raidījumu vada DJ 2B.

Visus finālistu darbus klausies te.

Informācija - naba.lv/par/konkursi/filtrs

   

Noskaidroti mūzikas producentu konkursa "FILTRS" finālisti, sākas klausītāju balsojums

Ar mērķi motivēt un izgaismot neatkarīgās elektroniskās mūzikas producentus Latvijā, tehno mūzikas raidījums KINETIC sadarbībā ar Radio NABA un Latvijas elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāju Erica Synths organizē konkursu “Filtrs”. Noslēdzies konkursa pirmais posms – no iesniegtajiem 63 darbiem Latvijas žūrijas pārstāvji izvirzījuši 10 finālistus, kas tiek nodoti vērtēšanai klausītājiem un ārvalstu žūrijai.

Konkursa pirmā posma uzvarētāji ir Balsis No Patiltes, Toms Aunins, MAKEMAKE, gaķis, MDNS & Akordu vīrs, Ellis Raily, Cliche, astron, Kostya Saphirre  un Rasa Logos. Jāuzsver, ka Latvijas žūrija vērtēja iesniegtos darbus nezinot ne autorus, ne darba nosaukumus.

Iepazīties ar 10 labākajiem un nobalsot līdz var - https://ej.uz/lsm_filtrs. Balsot par savu favorītu būs iespējams līdz 2. martam plkst. 23.59.

Klausītāju balsojuma balva ir bungmašīna Erica Synths x Sonic Potions LXR-02. Paralēli noris starptautiskās žūrijas darbs, kurš rezultēsies ar uzvarētāja noskaidrošanu – galvenā balva bungmašīna Pērkons HD-01.

Līdz 2. februārim ikviens Latvijas elektroniskās mūzikas autors varēja konkursam pieteikt jaunus un iepriekš neizdotus skaņdarbus tehno vai tam tuvā  mūzikas žanrā. Konkursa žurijas sastāvā ir pašmāju un ārvalstu elektroniskās mūzikas eksperti: Elīza Aboltiņa (Erica Synths), DEEP-Z, NGC-5128, Ze Ivarzz, Pīters Kirns (Peter Kirn, Vācija), Nene H (Dānija/Vācija) un Nikolas Bugefs (Nicolas Bouaïeff, Vācija).

Konkursu organizē tehno mūzikas raidījums KINETIC kopā ar Radio NABA un Latvijas  elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāju Erica Synths. KINETIC ir tehno mūzikas raidījums, kas skan Radio NABA katru otro nedēļu piektdienās plkst. 22.00. Raidījumu vada DJ 2B.

Informācija - naba.lv/par/konkursi/filtrs

   

Mūzikas producentu konkurss "FILTRS"

Ar mērķi motivēt un izgaismot neatkarīgās elektroniskās mūzikas producentus Latvijā, tehno mūzikas raidījums KINETIC sadarbībā ar Radio NABA un Erica Synths izsludina konkursu “Filtrs”.

Jau no šodienas - 3. decembra līdz 2022.gada 2. februārim ikviens Latvijas elektroniskās mūzikas autors var konkursam pieteikt jaunus un iepriekš neizdotus skaņdarbus tehno vai tam tuvā  mūzikas žanrā. Konkursam iesūtītos darbus vērtēs pašmāju un starptautiska elektroniskās mūzikas pārstāvju komanda: Elīza Aboltiņa (Erica Synths), DEEP-Z, NGC-5128, Ze Ivarzz, Pīters Kirns (Peter Kirn), Nene H un Nikolas Bugefs (Nicolas Bouaïeff).

Konkursa uzvarētājs saņems ļoti vērtīgu galveno balvu - jauno Erica Synths bungmašīnu Pērkons HD-01.

Nolikums un pieteikšanās anketa pieejama:  naba.lv/par/konkursi/filtrs

Konkursu organizē tehno mūzikas raidījums KINETIC kopā ar Radio NABA un Latvijas  elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāju Erica Synths. KINETIC ir tehno mūzikas raidījums, kas skan Radio NABA katru otro nedēļu piektdienās plkst. 22.00. Raidījumu vada DJ 2B.

NOTEIKUMI:

1. Tiks pieņemti tikai jauni un iepriekš neizdoti darbi.

2. Darbiem ir jābūt ieturēti tehno vai tuvu tam stāvošā žanrā.

3. Visām darba tapšanā iesaistītajām personām jābūt no Latvijas.

4. Darbam ir jābūt māsterētam.

5. Darba garums nedrīkst pārsniegt 15 minūtes.

6. Pieteikumi tiks pieņemti no 2021. gada 2. decembra līdz 2022. gada 2. februārim plkst. 22:22 (GMT+2), aizpildot PIETEIKUMA ANKETU.

ŽŪRIJA:

  1. Žūrija vērtēs mūzikas kompozīciju, idejas novitāti, autentiskumu un kvalitāti.
  2. Žūrijas sastāvs Elīza Aboltiņa (Erica Synths), DEEP-Z, NGC-5128 un Ze Ivarzz.
  3. 2022.gada 16. februārī žurija izvēlēsies 10 finālistus.
  4. Finālistu vārdi tiks publicēti naba.lv, kur to vērtēs starptautiska žūrija - Pīters Kirns (Peter Kirn), Nene H un Nikolas Bugefs (Nicolas Bouaïeff).
  5. Klausītāju un žūrijas balvas ieguvēji tiks paziņoti 2022. gada 2. martā.
  6. Finālistu skaņdarbi tiks atskaņoti Radio Naba un publicēti sociālajos medijos.

BALVAS:

Klausītāju balva: Erica Synths x Sonic Potions LXR-02

Pirmās vietas balva: Erica Synths Pērkons HD-01