Man šaubu nav - šī gada labākais igauņu alternatīvās rokmūzikas albums!

Ar mazu ekskursiju grupas vēsturē - grupa nāk no Pērnavas, šis ir grupas otrais albums.

Grupa koncertē salīdzinoši bieži, gan lielākos, gan mazākos klubos un festivālos. Iespējams, šogad manījāt šos rosamies Rīgā, "Laba Daba" vai "Summer Sound" .

Grupas sastāvs - trio: Helēna - ģitāra, balss, Heiko - bass, Hendrik - bungas, perkusijas.

Albumu diska un vinila plates formātā izdevuši pašmāju fanātiķi no "I Love You" ierakstiem, viņi izdevuši arī grupas debijas albumu "Love, Holy Water And Tv" (2012) .

Jau ar debijas ripuli grupa žilbināja ar pārliecinošu pieeju - lipīgas, interesantas instrumentu kombinācijas, īpatnēji unikālā vokālistes balss un igauņiem raksturīgā pieeja.

Šī gada labākais igauņu alternatīvās rokmūzikas albums - jā, jo pirmajā nedēļā pēc iznākšanas tas bija radījis patīkamu ažiotāžu pārdošanas apjomos dzimtajā zemē.

Muzikāli ļoti veiksmīga indie un popmūzikas kombinācija, kurā iezogas post punk un agrīnā 90.gadu alternatīvā mūzika. Melanholiska, bet ekspresīva. Melodiska.

<iframe frameborder="0" height="315" width="560" src="https://www.youtube.com/embed/eVUpuAX9fdQ"></iframe>

Muzikāli ļoti labi nostrādāts materiāls, uzsvēršu - trio, kas spēj radīt interesantus ģitāru tamborējumus, kompozīcijas, ielauzīt ritmus un salikt uzsvarus, lai tas viss skan gana pieņemami gan radio, gan koncertos, lai var lēkāt līdzi. Par uzsvariem - albumā ir vairāki gabali, kur tas labi dzirdams - ģitārās vai bungās. Un šie divkalniņi ir kompliments grupai vēlreiz - par izdomu un vienkāršo tehnisko risinājumu.

<iframe frameborder="0" height="315" width="560" src="https://www.youtube.com/embed/Oi-rBKUGK2o"></iframe>

Liriskā puse arī ir interesanta, pārdomas un šaubas, meklējumi, sapņi, domāju, ja spēsiet izburtot Helēnas rokrakstu, sapratīsiet arī grupas vēstījumu, atradīsiet vielu pārdomām arī sev. Un pie tekstiem - ļoti prasmīgi, emocionāli savijas ar mūzikas kāpumiem, kritumiem un tempo maiņām.

Hits aiz hita: "Bombers" , "Up Up Down" , "No.44" , "Noyēe" , "Clusterfuck" , "Almost Gospel" .

<link https: www.facebook.com sibylvaneband>facebook.com/sibylvaneband

<link https: www.youtube.com user sibylvaneofficial>youtube.com/user/sibylvaneofficial

 

 

 

 

Dalīties