Ražīgie un talantīgie mūziķi no Pļaviņām 2017. gada nogalē izdevuši savu trešo albumu „Aukstā Ūdenī” .

Ražīgie, jo reti kura pašmāju grupa spēj uzražot pa albumam gadā. Šis ir jau trešais albums, kas seko diviem iepriekšējiem – „Kastanis” (2016) un „Vilnis” (2016). Ar piebildi, ka kvantitāte neiespaido kvalitāti.

Arī šajā albumā, līdzīgi kā visos iepriekšējos, ir pa vismaz diviem, trim lipīgiem gabaliem – „Izskalo Manu Galvu”, „Barga Ziema”, „Katram Pilsonim”, „Atdodiet Zemei”.

Vietumis skanējums palicis smagnējāks, bet tas ir mānīgi, jo kopumā grupa turpina to, ko sākusi ar debijas albumu. Eksperimentāls, bet melodisks, ironisks, be ne primitīvs, alternatīvs, bet koķetē ar indie.

Lauzīju galvu, mēli un taustiņus, lai atrastu kādu  elementu, ko nokritizēt vai nolīdzināt grupu un ierakstu līdz ar zemi. Nesanāk. Viss ierakstīts kvalitatīvi, ietamborēts ar gičām, bungām, basiem, taustiem labi. Samiksēts un samāsterēts arī labi. Vēlreiz uzteikšu mūziķus – velns un elle, kur Jūs tā samācījāties spēlēt?

Bez tam atkal smuks vāciņš, kas ir ne tikai smuks, bet ar domu, desu un uzrunā ar pirmo acu uzmetienu.

Neko jaunu ar nepateikšu - ir dzirdamas tendences un iespaidi, bet klausoties šo ierakstu, arī Tu pats dzirdēsi šos nosaukumus, uz pusnoti vai takti, jo tālāk dziesmā jau Tavas ausis un sirds piederēs grupai „Vientuļš Bet Neglīts” .

Vienīgais mīnuss, ka grupa nespēlē dzīvos koncertus, neiet uz Tv, negozējas radio topos. Būtu vismaz šokējoši, skandalozi vai safabricēti, lai nokļūtu presē, medijos, lai daudz plašāka auditorija uzzinātu par Jums.

Valdis Bebrišs - balss, taustiņinstrumenti, ģitāra, bass, Andris Vērdiņš - balss, ģitāra, bass, teremins, Kārlis Logins - ģitāra, bass, Ivo Strazdiņš – bungas.  

www.facebook.com/vientulsbetneglits

Dalīties

Related News